طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

 

طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ

 

◉ طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ

از نظر كاشت و مصرف چای، چيـن اولين محلی میباشد كه اين گياه در آنجا كاشته شده و به مصرف رسيده است. از اين كشور، چای به ساير نقاط عالم برده میشود و در مجموع كاشت چای شروع شده و به طرف سواحل اقيانوس آرام و پس از آن از طرف جنوب و غرب كاشت چای توسعه يافته و هندوستان و هند و چين و جزاير اندونزي رسيده است.

به هر حال چای از هر نقطه ای كه شيوع و ترويج آن آغاز گرديده باشد يک نكته روشن و مسلم را در فلسفه وجود خود گنجانده است و اين كه به عنوان آشاميدنی اساسی مطرح و برای رفع تشنگی و خستگی و راحتی خاطر و اعصاب مفيد است. در اين روش نخست توسط دستگاه سورتر، طبقه بندی و گردگيری ميشود و سپس در مخلوط كن، مخلوط می گردد و آنگاه به سيلو منتقل شده و از آنجا به دستگاه ها شارژ می شود، در دستگاه مربوطه چای به ميزان مورد نياز توسط سليفون مربوطه Sealing شده و سپس توسط كارگر در جعبه قرار می گيرد و بعد به داخل كارتن گذاشته می شود.

در حال حاضر چای تولید داخل از نظر کیفیت متنوع می باشد بطوریکه از چای مطلوب و با کیفیت جهت صادرات استفاده می گردد و نوع دیگر چای که از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست برای مصرف داخلی در نظر گرفته شده است. این امر سبب شده است تا مصرف کنندگان چای نسبت به چای تولید داخل تمایل نشان ندهند و بسوی مصرف چای خارجی تمایل پیدا کنند. همچنین دلالان چای نیز از این موقعیت استفاده نموده و با خرید چای بهاره و اختلاط آن با چای خارجی آن را به عنوان چای 100 درصد خارجی و با قیمتی بالا در بازار عرضه می کنند.

از طرف دیگر دولت با اتخاذ سیاست های جدید در ورود چای (در سال های پیش با ممنوع بودن واردات چای اکثر نیاز داخل از طریق واردات چای قاچاق تامین می گردید) سعی در جلوگیری قاچاق چای داشته است اما بدلیل مشکلات عدم برنامه ریزی و مدیریت صحیح در این بخش نتوانست نتایج مورد نظر متصدیان امر را برآورده سازد بطوریکه آمارها و خبرهاي منتشره از سوی دست اندر کاران نشان دهنده ناتوانی و عدم کاهش قاچاق چای را دارد که این امر علاوه بر ضررهای فراوان اقتصادی، برای مردم مسائل و مشکلات بهداشتی نیز به همراه دارد.

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

◉ موضوع طرح : طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ

◉ تعداد صفحات : 8طرح توجیهی بسته بندی چای تی بگ

◉ حجم فایل : 121 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1382

◉ قیمت :  4000 تومان

 

خرید

44 بازدید