طرح توجیهی تولید انواع پروفیل آلومینیومی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

 

طرح توجیهی تولید انواع پروفیل آلومینیومی

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

طرح توجیهی تولید انواع پروفیل آلومینیومی

 

◉ طرح توجیهی تولید انواع پروفیل آلومینیومی

فلز آلومینیوم و پروفیل آلومینیوم یکی از پرکاربرد ترین فلزات در صنایع مختلف می باشد. این فلز که بیشتر در قالب پروفیل آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد توانسته به خوبی جایگاه خود را در صنایع بیابد و نقش بسزایی در رشد صنایع داشته باشد. از ویژگی های مهم این فلز شکل پذیر بودن پروفیل آلومینیوم می باشد که توانسته جای آهن را پر کند.

از دیگر ویژگی های کاربردی پروفیل آلومینیوم وزن سبک و مناسب می باشد که در صنایع هوایی خائز اهمیت است. پروفیل آلومینیوم جایگاه خود را همواره حفظ کرده و در دو زمینه ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می ‌گيرد. ویژگی دیگر آن تبادل دماست که یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های پروفیل آلومینیوم با آهن در این است كه پنجره ‌های آهنی انرژی بیشتری را هدر می ‌دهند، ولی پنجره‌های آلومینیومی اینگونه عمل نمی کنند و این در بهینه ‌سازی مصرف انرژی بسیار مهم می باشد.

زیبایی آلومینیوم به خاطر رنگ روشن و سفیدش حس زیبایی و تمیزی بیشتری به ساکنان خانه می ‌دهد. ازآنجایی که آلومینیوم کاملا شکل پذیر می باشد بنابراین از عملیات اکستروژن برای شکل دهی به آلومینیوم استفاده می کنند و روش هایی که برای اکسترود یعنی متراکم سازی آلومینیوم انجام می شود مانند: سرد، گرم و مستقیم است.

نکته بسیار مهمی که در هنگام اکستروژن باید به آن توجه شود این است که حتما از میز خودکار استفاده شود، زیرا میز پرس به تنهایی سبب می شود که در سطوح، خط به وجود آید و در هنگام تحویل به مشتری اگر سطح دارای خطوط، خش و نا صافی باشد، منجر به نا رضایتی مشتری خواهد شد. برای انجام این کار عواملی از قبیل دما، فشار و سرعت بسیار اهمیت دارد و در تولیدی با کیفیت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح : طرح توجیهی تولید انواع پروفیل آلومینیومی

◉ تعداد صفحات : 31طرح توجیهی تولید انواع پروفیل آلومینیومی

◉ حجم فایل : 105 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 45

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  19000 تومان

 

خرید

67 بازدید