طرح توجیهی باشگاه بدنسازی (97)


باشگاه بدنسازی

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

باشگاه بدنسازی

 

◉ طرح توجیهی باشگاه بدنسازی (97)

با توجه به اینکه قیمت زمین در مناطق مختلف شهر متفاوت است و هزینه ساخت به ابعاد باشگاه بستگی دارد. یک بودجه ثابت را نمی توان برای تمام نقاط شهر یکسان فرض کرد. بیشترین هزینه راه اندازی باشگاه صرف خرید دستگاه ها خواهد شد.تجهیزات مورد نیاز یک باشگاه نظیر تردمیل، دوچرخه دستگاه های چندکاره و… قیمت های متفاوتی دارند که در مجموع برای یک باشگاه با ظرفیت ۳۰ نفر همزمان به تعداد چهار دستگاه برای هر حرکت نیاز است که متناسب با آن باید بیش از ۲ تن وزنه برای دمبل و هالتر وجود داشته باشد.

سرمایه احداث باشگاه های محلی و کوچک تقریباً 20 میلیون تومان و باشگاه های استاندارد و عادی بالای 100 میلیون تومان است. البته باشگاهای مجهزی هم هستند که با سرمایه 1میلیاردی راه‌اندازی شده اند و خدمات زیادی دارند.

در پایان قرن ۱۹ میلادی جریان فکری تازه‌ای با رویکردی آرمانی به اساطیر یونانی (که در آن زیبایی، تناسب و پرورش یافتگی عضلات و بدن، عاملی برای ستایش و تمجید انسان قلمداد می‌شد). پدید آمد. بر اثر نفوذ این جریان فکری جدید، سنت قدیمی بلند کردن سنگ به صورت ورزش مدرن وزنه‌برداری درآمد و با توجه به روند توسعه‌اش، جوانب گوناگونی در فرهنگهای مختلف پیدا نمود.

خیلی از باشگاه‌های بدنسازی به دلیل داشتن خدمات متنوع توانسته‌اند تعداد زیادی از ورزشکاران را جذب کنند، گرچه هزینه ارائه خدمات به شهریه اضافه میشود اما این موضوع نه تنها منجر به کاهش مشتریان آنها نشده، بلکه زمینه حضور بیشتر مشتریان را فراهم کرده است. الآن شهریه باشگاه های بدنسازی برای 1ماه کمتر از 50 هزارتومان نیست.

 

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح : طرح توجیهی باشگاه بدنسازی (97)

◉ تعداد صفحات : 19باشگاه بدنسازی

◉ حجم فایل:   114 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  20000 تومان

 

به خاطر درخواست شرکت سازنده این فایل برداشته شد

158 بازدید