طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی (98)


پرورش بلدرچین گوشتی

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

پرورش بلدرچین گوشتی

 

◉ طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی (98)

◉ توضیحات طرح توجیهی :

بلدرچین ها پرندگانی ریز جثه هستند که در راسته ماکیان‌سانان قرار گرفته اند. بلدرچین هم که یکی از ماکیان سانان به شمار میرود، خودش شامل چندین گونه و نژاد میباشد . آنها پرندگان بسیار کوچک اما گوشتی هستند که از بذر گیاهان و حشرات کوچک تغذیه می کنند البته دانه ها سهم بزرگتری در تغذیه آنها دارند.

درست است که، پرورش بلدرچین به خاطر استفاده از گوشت و تخم آن رونق گرفته است ولی این دلیل نمی شود که شما وقت و هزینه خود را صرف نگهداری از نژادهایی بکنید که برای پرورش دادن، اصلا گزینه مناسبی نیستند.

یکی از بلدرچین های که در کشور ایران مورد توجه بسیاری از پرورش دهندگان است، بلدرچین معمولی با نام علمی Coturnix coturnix  است. خواستگاه اصلی این نژاد از بلدرچین قاره آسیا میباشد و در واقع تنها بلدرچین بومی ایران است که تا اروپا و آفریقا هم پراکندگی دارد. این گونه از بلدرچین آنقدر به بلدرچین های ژاپنی شباهت دارند که کمتر کسی متوجه تفاوت آنها می شود و مطمئنا آنها کسانی هستند که در کار پرورش نژادهای بلدرچین آنقدر خبره شده اند که از طرز صدا و آوازخوانی آنها پی می برند که کدام نژاد است. بلدرچین های معمولی  هم مثل سایر نژادهای بلدرچین از انواع بذرهای گیاهان، حشرات و خزندگان کوچک تغذیه می کنند ولی در فصل زمستان که هوا سرد تر است از دانه ها تغذیه می کنند.

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح : طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی (98)

پرورش بلدرچین گوشتی

◉ تعداد صفحات : 25

◉ حجم فایل: 63.3 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود :41

◉ تهیه شده در سال : 1398

◉ قیمت :  20000 تومان

 

به خاطر درخواست شرکت سازنده این فایل برداشته شد

148 بازدید