طرح توجیهی پرورش کرم میل ورم (98)


پرورش کرم میل ورم

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

پرورش کرم میل ورم

 

◉ طرح توجیهی پرورش کرم میل ورم (98)

پرورش کرم میلورم که لارو سوسک تاریکی است،در ایران می تواند به‌عنوان کسب‌وکار پرسودی که با امکانات ساده ای انجام می شود،جایگزین بسیار مناسبی برای مکمل های پروتئینی در تغذیه پرندگان،ماهی ها،جوندگان و خزندگان و حتی خود انسان ها شود. این کسب‌وکار ظرفیت تبدیل‌شدن به‌عنوان شغل دوم بسیاری از خانواده‌های روستایی را دارد.

پرورش میل ورم در ایران، مانند پرورش سایر حشرات نام چندان آشنایی نیست، شاید دلیل آن به یک باور قدیمی ما برمی گردد که همانند آفتی بر اقتصاد و تفکرات اقتصادی ما ضربه زده است؛ آفتی به نام محدود بینی.
متأسفانه ما همچون کودکان در سال های قبل می اندیشیم؛ ایران یعنی کل کره زمین، نمی خواهیم باور کنیم ما در کره خاکی زندگی  می کنیم که چند میلیارد انسان بافرهنگ‌ها و ذائقه های مختلف در آن زندگی می‌کنند.

پرورش کرم های خوراکی (کرم میل ورم) یکی از ساده ترین، ارزان ترین و کارآمدترین روشها برای تولید پروتئین برای شما یا حیواناتتان هستند. اگر شما به دنبال راهی ساده برای افزایش پروتئین برای مرزعه تان هستید و تقریبا هیچ فضایی یا زیرساختی ندارید بهتر است به پرورش کرم خوراکی نگاهی بیاندازید. هنگامی که غذا کم است و می خواهید دامداری کارآمدی داشته باشید آنها فضای کوچکی را اشغال می کنند و می توان آنها را به راحتی پنهان نمود.

کرم های خوراکی (کرم میل ورم) حتی یک غذای عالی برای انسانها هستند. آنها بسیار خوشمزه هستند و مزه مغز بادام می دهند و بافتی خوشایند دارند.ممکن است تصمیم بگیرید که آنها را به حیوانات خود بدهید اما بهتر است کمی از آنها را برای خودتان بگذارید. ممکن است روزی این کرمها غذای بشر بشوند.

پروتئین یکی از گران ترین مکمل ها است و در عین حال یکی از اجزای ضروری هر رژیم برای خوک، مرغ، سگ، انسان و یا دیگر موجودات است. ما کرمهای عصبی خوراکی را به جانوران همه چیزخوار از جمله سگ هایمان می دهیم و همه آنها را دوست دارند. به خصوص جوجه ها و جوجه های گوشتی دیوانه آنها هستند و استفاده از آنها به عنوان منبع تغذیه نه تنها رشد سالم آنها را تضمین می کند، بلکه باعث می شود که اشتهایشان نیز کم شود.

 

 

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح : طرح توجیهی پرورش کرم میل ورم (98)

◉ تعداد صفحات : 35پرورش کرم میل ورم

◉ حجم فایل:   294 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1398

◉ قیمت :  35000 تومان

 

خرید
400 بازدید