طرح توجیهی احداث آرایشگاه زنانه (97)


احداث آرایشگاه زنانه

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

احداث آرایشگاه زنانه

 

◉ طرح توجیهی احداث آرایشگاه زنانه (97)

آرایشگری به معنای جلوه بخشیدن و زیباتر کردن چهره ظاهری افراد است. آرایش به معنی اضافه کردن و پیرایش به معنای کم کردن است. در کشور ما آرایش بیشتر برای خانم ها و پیرایش برای آقایان استفاده می شود. در آرایشگاه های زنانه موارد زیادی هستند که می توان انجام داد  مانند :کوتاه کردن موها ، مدل دادن به موها ، رنگ کردن موها ، آرایش صورت ، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها می پردازد. در آرایشگاه های مردانه کارهای کوتاه کردن ، حالت دادن و رنگ کردن موها انجام میگیردو همچنین در آرایشگاه های زنانه میکاپ عروس ,میکاپ و شینیون ,براشینگ,کاشت ناخن,اپیلاسیون,ماساژ حرفه‌ای و درمانی,اصلاح صورت,رنگ کردن مو,دکلره و مش,کراتینه مو ,بوتاکس مو,کاشت مژه,مانیکور و پدیکور,پاک‌سازی صورت,اکستنشن مو,بافت مو,انواع طراحی حنا ,ویتامینه مو و … انجام می گیرد.

برای احداث آرایشگاه ابتدا باید با در دست داشتن مدرک آرایشگری که پس از گذراندن دوره های مختلف توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می شود به واحد صنفی مربوطه مراجعه کنید. اخذ این مجوز از اتحادیه آرایشگری حدود یک سال زمان می برد و حدود 3میلیون تومان هزینه خواهد داشت. این روزها به دلیل سختگیری هایی که در اعطای مجوزهای آرایشگری صورت می گیرد بسیاری از آرایشگاه ها بدون مجوز به این فعالیت می پردازند. کمینه متراژ برای راه اندازی یک آرایشگاه زنانه از نظر اتحادیه 18 متر تعریف شده است. درحالی که این فضا بسته به نوع کار شما متفاوت خواهد بود.

اگر شما می خواهید یک آرایشگاه معمولی با ارائه خدمات روزمره راه اندازی کنید این کار را می توانید در 40 متر فضا و با سه نفر نیروی کار متخصص و با تجربه شروع کنید. طبیعی است که افزایش خدمات آرایشگاه در حیطه های مختلف شما را به تعداد نیروی بالاتر و فضای بیشتر نیازمند می سازد.

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح :طرح توجیهی احداث آرایشگاه زنانه (97)

◉ تعداد صفحات :19احداث آرایشگاه زنانه

◉ حجم فایل:  277 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  25000 تومان

 

خرید
144 بازدید