طرح توجیهی بوجاری جو (97)


در حال بارگذاری


بوجاری جو

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

بوجاری جو

 

طرح توجیهی بوجاری جو (97)

 در این طرح بذر جو جهت کشت در سال آینده بوجاری می‌شود .به همین منظور بذر جویی که توسط دستگاه بوجاری می‌شود لازم است که حتماً با سموم  قارچ کش ها ضد عفونی شود .با دستگاه بوجاری می‌توان بذر را از علف هرز و مواد خارجی از قبیل سنگ و کلوخ و ناخالصی های دیگر که موجب مسدود شدن نازل های دستگاه بذرکاری می‌شود تمیز کرد.

بذر علف های هرز علاوه بر آلوده کردن مزارع به خاطراینکه سریعتر از بذر غلات رشد می کنند باعث ضعیف شدن گیاهان اصلی می‌شود بنابراین لازم است که حتماً با بوجاری کردن بذر علف هرز جداسازی شود. همچین در دوره رشد اولیه گیاهان  انواع سیاهک ها که ازجمله بیماری های غلات محسوب می‌شود , باعث بوجود آمدن زیان زیادی به کشاورزان می‌شود بنابراین با ضد عفونی کردن بذر ها براحتی می‌توان از این خسارات جلوگیری کرد .

هزاران سال است که اين گونه گياهان، در تأمين غذاي بشر نقش حياتي ايفا ميکنند. باستان شناسان جوامع ابتدايي توانسته اند از ويرانه هاي قديمي مراکز سکونت انسان، دلايلي به دست آورند که نشان ميدهد غلات در تمدن هاي اوليه بشري هم کشت مي شده اند و براي مثال، گندم در سرزمين حاصلخيز ميانرودان به عمل مي آمده است. ميانرودان امروزه بخش هايي از ترکيه، عراق، سوريه و ايران را تشکيل ميدهد. شواهد به دست آمده نشان ميدهد که در 16000 تا 10000 سال قبل از ميلاد، انسان ما قبل تاريخ در اين ناحيه گندم  توليد ميکرده است.

 

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح : طرح توجیهی بوجاری جو (97)

◉ تعداد صفحات : 35بوجاری جو

◉ حجم فایل:   294 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  35000 تومان

 

به خاطر درخواست شرکت سازنده این فایل برداشته شد

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.