طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی تفریحی ورزشی (97)


در حال بارگذاری


احداث مجتمع رفاهی تفریحی ورزشی

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

احداث مجتمع رفاهی تفریحی ورزشی

 

◉ طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی تفریحی ورزشی (97)

مجتمع‌های بزرگ تفریحی و ورزشی که امروزه در شهرها و بین شهرها احداث شده اند از واقعیت‌های زندگی امروزه به شمار میروند. احداث این مجتمع‌های تفریحی و گردشگری امکانات و مزیت‌های زیادی را در اختیار مردم قرار می‌دهد. به‌ طوری‌که در یک مجتمع تفریحی‌ ورزشی که بنا میشود، بخش‌های متنوعی برای رفاه شهروندان عزیز در نظر گرفته میشود. برای مثال در این طرح توجیهی که ما مورد بررسی قرار داده‌ایم بخش‌هایی همچون سینما، بخش ورزشی مجموعه، غرفه‌ها و بخش‌های فروش، فست فود ها و رستوران‌های لوکس و همچنین شهربازی برای کودکان در نظر گرفته‌شده است.

ازآنجایی‌که با افزایش روزافزون ترافیک شهری و شلوغی جاده‌ها امکان استفاده از مکان‌های تفریحی برای عموم مردم مشکل ایجاد کرده است، وجود یک مجموعه کامل که همه این امکانات را یکجا و در یک مکان به شهروندان ارائه دهد بسیار موردتوجه قرار میگیرد و استفاده از این مجموعه‌های تفریحی باعث صرفه‌جویی در وقت، انرژی و هزینه‌های استفاده‌کنندگان میشود.

گردشگري يكي از عوامل تسهيل كننده جهاني شدن محسوب ميشود. گردشگري به عنوان يكي از جريان هاي داخل منطق شبكه ه‏اي اقتصاد جهاني ميباشد كه در راستاي جريان سرمايه از مركز به پيرامون عمل مي كند. جهاني شدن اقتصاد بستري را فراهم مي آورد كه در رابطه اي مستقيم با جريان گردشگري قرار ميگيرد. گردشگری در الگو های فضايی سه گانه در فرآيندی از جهانی شدن به سوی شکل دادن به يک  «دهکده گردشگری » در حرکت است و مانند بازار آزاد مشترکی میماند که تمامی کشورها درخور تلاش خود از آن بهره می برند. اصول مشترك در اين دهكده گردشگري سيستم هاي رزرو و رايانه ای شدن جهاني ميباشد. رقابت جهاني و داد و ستد گردشگري اصول اقتصادي و توزيع سودمندي از گردشگري را ديكته ميكند. در اين راستا گردشگري براي رسيدن به توازن بين دو بعد اتحاد تفاوت ها و تنوع ها تلاش مي كند. از اين رو گردشگري بر گزيده ه‏ايی از چهره هاي مثبت جهاني شدن ميباشد، كه بر ويژگي ها و جذابيت هاي محلي شدن نیز تاكيد مي كند.

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح :طرح توجیهی احداث مجتمع رفاهی تفریحی ورزشی (97)

◉ تعداد صفحات :17احداث مجتمع رفاهی تفریحی ورزشی

◉ حجم فایل:  39 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  20000 تومان

 

به خاطر درخواست شرکت سازنده این فایل برداشته شد

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.