طرح توجیهی تجهیز و راه اندازی باشگاه بولینگ (97)


در حال بارگذاری
7 شهریور 1398
Word
KB 153
6
۳۷,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان
خرید


تجهیز و راه اندازی باشگاه بولینگ

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

تجهیز و راه اندازی باشگاه بولینگ

 

◉ طرح توجیهی تجهیز و راه اندازی باشگاه بولینگ (97)

بولینگ ورزشی است که بازیکنان در آن برای به دست آوردن امتیاز باید توپ بولینگ را روی سطح صافی بغلتانند تا اشیایی به نام میله را بزنند. این نوع ورزش نخستین بار در مصر باستان انجام میشد. در این ورزش توپ‌هایی با وزن متفاوت وجود دارد، وزن توپ‌ها بین 6 الی 16 پوند است که هر پوند 453 گرم است. دربازی بولینگ هر بازیکن ده فریم را بازی می‌کند و هر فریم دو ضربه دارد (به جز فریم 10 که در حالتی خاص سه ضربه دارد) و بازیکن سعی می‌کند که در هر ضربه همه پین‌ها را با توپ بزند. نحوه قرارگیری پین‌ها و شماره آنها از نگاه بالا پین‌ها به شکل یک مثلث قرار داده می‌شوند. اکنون با گذشت 60 سال این ورزش تبدیل به یکی از تفریحات محبوب تمام اقشار جامعه شده و سالن های بولینگ متعددی در مراکز تفریحی و تجاری وجود دارد. که این امر موجب رونق بازار طراحی و ساخت سالن های بولینگ شده است.

طراحی و ساخت سالن بولینگ، نیازمند فضای کافی و مناسب میباشد. اگر مشتاق داشتن یک سالن بولینگ هستید ولی مشکل داشتن فضا مناسب را دارید، پیشنهاد ما به کسب و کار شما، سرویس منحصر به فرد کافه بولینگ میباشد. همان طور که از اسم (کافه بولینگ) پیداست؛ علاوه بر داشتن ابعاد استاندارد می تواند در محیط هایی که مشکل فضا دارند مورد استفاده قرار بگیرد.

هر خط استاندارد بولینگ نیازمند فضای طولی و عرضی معینی میباشد. طول هر خط حداقل بایـد بین 28 الی 30 متر و عرض هردو خط حدود 3.50 متر میباشد. طول استاندارد خطوط بولینگ  24.12 متر است و حداقل فضای مورد نیاز جهت تعمیر و نگهداری 1 متر میباشد. هزینه هر ریل بولینگ 150 میلیون تومان است، برای تجهیز و راه اندازی یک سالن بولینگ استاندارد حداقل 1.5 میلیارد تومان سرمایه لازم است. قیمت یک ساعت بولینگ 36 هزار تومان است که چهار نفر میتوانند از آن استفاده کنند که برای هر نفر مبلغ 9 هزار تومان که میباشد.

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح :طرح توجیهی تجهیز و راه اندازی باشگاه بولینگ (97)

◉ تعداد صفحات :6تجهیز و راه اندازی باشگاه بولینگ

◉ حجم فایل:  153 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  25000 تومان

 

خرید
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.