طرح توجیهی راه اندازی فست فود (97)


راه اندازی فست فود

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

راه اندازی فست فود

 

◉ طرح توجیهی راه اندازی فست فود (97)

 فست فود یا غذای فوری عنوانی میباشد برای غذا هایی که به سرعت طبخ و آماده میشوند. انواع ساندویچ ها به ویژه همبرگر از فست فود های رایج هستند. فست فود در مورد غذاهای خانگی به کار نمیرود. بلکه بیشتر اشاره به غذاهایی دارد که در رستوران‌ها تهیه میشوند. مک دونالد و کی اف سی از رستوران‌ های مشهوری هستند که در سراسر دنیا غذای سریعی را ارائه می‌دهند. یک غذای سریع در خیلی از کشورها شامل یک ساندویچ (همبرگر، مرغ و مانند آن)، سیب زمینی سرخ کرده و یک نوشابه گازدار است. قیمت مواد غذایی در رستوران‌ها فست فود ارزان‌تر از سایر رستوران‌ها میباشد.

اکثر مردم بر این عقیده هستند که کسب و کاری که به شکم مربوط باشد درآمد خوبی دارد. حتما فست فود ها و ساندویچی ها هم جز این دسته محسوب میشوند. شغل فست فود و ساندویچی شغلی میباشد که با سرمایه کم سود نسبتا خوبی دارد و نسبت سرمایه گذاری اولیه و بازدهی ماهیانه آن فاصله زیادی ندارد این یعنی اگر کسی بتواند به طور اصولی و با مدیرت مناسب این کار را انجام دهد درآمد بسیار خوبی خواهد داشت و همچنین بازگشت سرمایه زود هنگام را در پی خواهد داشت.

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مزایا و برتری‌ های شغل ساندویچی و فست فود نسبت به سایر شغل‌ها این است که تمام محصولات به صورت نقد به فروش میرسد و در پس آن مواد اولیه مصرفی به صورت نسیه، اقساطی و یا به صورت تسویه مدت‌ دار از شرکت‌ های فروشنده مواد اولیه خریداری میشود که این امر موجب به وجود آمدن گردش مالی مناسب دوره‌ای و حساب‌ های بانکی معتبر میشود که این وضعیت در کمتر شغلی دیده میشود و در بیشتر شغل‌ها عکس این موضوع حاکم است.
 

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح :طرح توجیهی راه اندازی فست فود (97)

◉ تعداد صفحات :13راه اندازی فست فود

◉ حجم فایل:  253 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  30000 تومان

 

خرید
223 بازدید