طرح توجیهی پرورش قورباغه (97)


پرورش قورباغه

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

 پرورش قورباغه

 

◉ طرح توجیهی پرورش قورباغه (97)

◉ توضیحات طرح توجیهی :

پوست قورباغه هم در صنایع چرم مورد استفاده قرار می‌گیرد که بسیار هم گران قیمت است. حتی داخل ایران هم بعضی شرکت‌های تولید چرم متقاضی پوست قورباغه هستند. بنابراین من به هر کسی که در زمینه تکثیر و پرورش قورباغه علاقه‌مند و داوطلب است، پیشنهاد می‌کنم اول بازارهای هدف را بشناسد و بعد اقدام کند؛ چون زالو مصرف داخل دارد یعنی شما هر چقدر تولید کنید، باز هم متقاضی وجود دارد اما قورباغه مصرف داخلی ندارد برای همین اگر شما محصول را تولید کنید و تازه بخواهید سراغ بازاریابی بروید، آن‌وقت ناچار هستید محصول خودتان را مدت زمان زیادی نگه دارید و درنهایت هم ممکن است خریدار پیدا نکنید.

درصورتی‌که هدف از پرورش این موجود استفاده از پوست آن باشد تا وزن 250 گرم برای تولید چرم نگهداری می‌شود که پوست آن از لطیف‌ترین و ظریف‌ترین چرم‌های جهان است. از اجزای بدن قورباغه در کشور ژاپن جهت درمان بیماری سل و همچنین ساخت دارو برای بیماری‌های عفونی استفاده می‌شود.

پاهای قورباغه یکی از غذاهای شناخته‌شده و لذیذ در کشور فرانسه و چین است. پاهای قورباغه‌های در سایر نقاط جهان ازجمله ویتنام، تایلند، اندونزی، شمال ایتالیا، منطقه آلدنو پرتغال، اسپانیا، آلبانی، اسلوونی، رومانی، شمال غربی یونان و مناطق جنوبی ایالات‌متحده نیز مصرف می‌شود… از سال 2014، اندونزی یکی از بزرگ‌ترین صادرکننده قورباغه‌های جهان، همچنین یک مصرف‌کننده بزرگ است.

یکی از فرآیندهای حیاتی پرورش قورباغه ، تغذیه  آن است. اگر قورباغه غذا کافی نداشته باشد، به بیماری مبتلا می‌شوند و این امر باعث کاهش جمعیت آن‌ها می‌گردد.

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح : طرح توجیهی پرورش قورباغه (97)

پرورش قورباغه

◉ تعداد صفحات : 33

◉ حجم فایل:  599 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  20000 تومان

 

به خاطر درخواست شرکت سازنده این فایل برداشته شد

257 بازدید