طرح توجیهی بسته بندی میوه

امتیاز 4.00 ( 1 رای )

 

طرح توجیهی بسته بندی میوه

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

طرح توجیهی بسته بندی میوه

 

◉طرح توجیهی بسته بندی میوه

بسته‌بندی به عنوان يك ابزار كارآمد سال ها است كه مورد نظر كارشناسان علم بازاريابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اينكه قابليت نگهداری بهتری را به كالا ميبخشد در كسب سهم بالاتری از بازار برای كالای مورد نظر نيز مؤثر است. از سوی دیگر توجه ناكافی به موازين بسته بندی بهداشتی موجب گشته است كه محصولات مختلف غذايی كشور و خصوصا محصولات باغی توليدی ايران عليرغم دارا بودن كيفيت بسيار خوب و منحصر به فرد در بدو توليد به دليل پيدايش پاره ای آلودگی های ثانويه يا بروز فساد ناشی از شرايط نامناسب نگهداری و حمل نتوانند به بازارهای جهانی راه يافته و راه را برای افزايش سطح توليد داخلی هموار نمايند. 

انواع مرکبات شامل پرتقال، نارنگی و لیمو شیرین ابتدا پس از شتشو، درجه بندی، پارافینه و ضد عفونی شده و در جعبه چوبی و کار تن همراه با شانه های مخصوص بسته بندی شده و به بازار عرضه میگردد. معمولا میوه های صادراتی بلافاصله بعد از برداشت برای عملیات آماده سازی شده و بسته بندی به کارخانه آورده میشوند. قبل از بسته بندی شدن هر کالا بر اساس ویژگی های خاصی کالا باید علمیات آماده سازی مثل شستشو، خشک کردن، واکس زدن، قارج کشی، درجه بندی و برچسب زدن روی آن ها انجام شود. 

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح :طرح توجیهی بسته بندی میوه

◉ تعداد صفحات :17طرح توجیهی بسته بندی میوه

◉ حجم فایل: 126 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1382

◉ قیمت :  4000 تومان

 

خرید
126 بازدید