طرح توجیهی چمن مصنوعی فوتسال (97)


چمن مصنوعی فوتسال

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

چمن مصنوعی فوتسال

 

◉ طرح توجیهی چمن مصنوعی فوتسال (97)

 چمن مصنوعی در واقع همان محصول پادری چمن مانندی که دارای ظاهر و ماهیت خشن تری است. با تغییر رنگ، کاملاً شبیه به چمن‌ های طبیعی میشود که دارای مزایای بیشتری میباشد. این چمن متراکم تر، مقاوم تر و نیازمند نگهداری بسیار کمتری میباشد و مشکل رشد تخم چمن در زمین‌ های غیر حاصل خیز را نیز حل کرده‌ است. چمن مصنوعی در مناطقی به کار میرود که امکانات لازم برای رشد چمن‌ های طبیعی فراهم نباشد یا این که نگهداری آن به نحو مطلوب، غیرممکن یا مشکل باشد. این نوع کفپوش‌ ها عمدتاً در استادیوم‌ های ورزشی به کار میروند. امروزه در زمینه سیستم‌ های تولید، نوع نخ و لایه‌ های زیرین این کفپوش‌ها پیشرفت‌ های قابل توجهی حاصل شده‌است. چمن‌ های مصنوعی اولیه دارای خاب‌ های کوتاهی بودند و به منظور ایجاد یک سطح محکم و فرش مانند، با تراکم بالایی تولید میشدند. از چمن‌ های نسل اول هنوز هم در زمین‌ های هاکی و در چمن کاری چشم‌اندازها استفاده میشود. از جمله معایب این نوع چمن‌ها میتوان به لغزش زیاد و خواص سایشی نامناسب آن‌ ها اشاره نمود که این عوامل موجب افزایش  آمدن آسیب به بازیکنان فوتبال میشد.
برای اجرای چمن مصنوعی فوتسال که ابعاد مشخصی دارد، همان طور که زمین چمن طبیعی ساخته میشود دقیقا در همان بازه‌ ابعاد چمن مصنوعی هم اجرا خواهد شد، در این طرح هم به فوت و هم به متر تمامی ابعاد ازجمله خط‌کشی‌ها ارائه‌شده است (طول کلی زمین از 92 تا 120 متر و عرض بین 45 تا 90 متر انتخاب میشود. فوتسال در زمین بسکتبال بازی میشود. درنتیجه اگر بخواهید استاندارد یک زمین فوتسال با چمن مصنوعی ایجاد کنید باید ابعادی که در ادامه ارائه میشوند را رعایت کنید. البته حالت‌ های دیگری هم وجود دارد که پس از استاندارد فیفا به آنها اشاره خواهیم کرد (طول کلی از 25 الی 42 متر و عرض کلی بین 15 الی 25 متر).
◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح :طرح توجیهی چمن مصنوعی فوتسال (97)

◉ تعداد صفحات :13چمن مصنوعی فوتسال

◉ حجم فایل:  32 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  20000 تومان

 

به خاطر درخواست شرکت سازنده این فایل برداشته شد

92 بازدید