طرح توجیهی راه اندازی سفره خانه سنتی (97)


راه اندازی سفره خانه سنتی

 

◉ طرح توجیهی چیست ؟ گزارشی که توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف از قبیل بازار ، فنی و مالی مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهد ، گزارش طرح توجیهی ، نام دارد.

راه اندازی سفره خانه سنتی

 

◉ طرح توجیهی راه اندازی سفره خانه سنتی (97)

سفره خانه سنتی در واقع مکانی است که در آنجا به سرو غذاهای محلی در فضایی سنتی که بیشتر به جای استفاده از میز و صندلی از تخت استفاده میشود پرداخته میشود. در بعضی از سفره خانه های سنتی علاوه بر خدمات نوشیدنی و غذا به مشتریان خدمات چای و قهوه و قلیان نیز داده میشود.

هدف ما از این طرح توجیهی، راه اندازی یک نمونه طرح سفره خانه سنتی میباشد که در آنجا انواع نوشیدنی انواع غذا برای صبحانه، نهار و شام و همچنین چای و قهوه و امکان استفاده از قلیان نیز برای مشتریان فراهم میشود. رستوران سنتی یا به قولی سفره‌ خانه‌ها دسته‌ای از رستوران‌ها میباشند که طرفداران خاص خود را دارند. امروزه اکثر کسانی که در شهرها و کلان‌شهرها زندگی می‌کنند دیگر تمایل چندانی به زرق‌ و برق وسایل صنعتی ندارند، این لوازم بیشتر ما را به یاد دفتر کارمان، ساختمان اداره و شرکت و زندگی ماشینی و اضطراب ناشی از آن می اندازد که همه‌ روزه برای ما تکرار میشوند. به همین جهت است که ما سعی میکنیم به بهانه‌ های مختلفی حتی به بهانه غذا خوردن مدتی هرچند کوتاه خودمان را از این محیط دور کنیم.

باید توجه داشته باشید که در سفره خانه سنتی کارکنان لباس های سنتی باید بپوشند و همچنین در لیست غذاهای منو، غذاهای سنتی و محلی هم وجود دارد. در سفره خانه سنتی باید حتما از تخت های چوبی هم استفاده شود. مکان موردنظر باید دارای حوض و فواره های مناسبی و زیبایی باشد که ایمنی هم در آن حتما باید رعایت شود.
برای تامین نور سفره خانه علاوه بر استفاده از لامپ های معمولی از لامپ های با شکل قدیمی هم باید استفاده شود. همچنین برای بهتر بودن فضای کار بهتر است از یک خانه قدیمی البته محکم استفاده شود تا بتوان سنتی بودن فضا را بهتر برای مشتریان جلوه داد.

◉ توضیحات طرح توجیهی :

موضوع طرح
ظرفیت طرح
محل اجرای طرح
سرمایه گذاری کل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهیلات
اشتغال زایی
دوره بازگشت سرمایه

 

◉ موضوع طرح :طرح توجیهی راه اندازی سفره خانه سنتی (97)

◉ تعداد صفحات :18راه اندازی سفره خانه سنتی

◉ حجم فایل:  45 کیلوبایت

◉ تعداد دانلود : 39

◉ تهیه شده در سال : 1397

◉ قیمت :  20000 تومان

 

به خاطر درخواست شرکت سازنده این فایل برداشته شد

134 بازدید